Sesja Naukowa poświęcona pamięci prof. Jana Kruszewskiego-Majewskiego

Sesja_banner

Czytaj więcej...

Nowa strona Wydziału Mechanicznego

W przeciągu 24h strona Wydziału Mechanicznego zostanie zastąpiona nowszą wersją. Za niedogodności z tym związane przepraszam.

Czytaj więcej...

Wydawanie tematów projektów dyplomowych inżynierskich

Szanowni Studenci 6 semestru,

w dniu 21 marca 2014 udostępniane są Państwu przez Katedry Wydziału Mechanicznego propozycje tematów projektów dyplomowych inżynierskich. W załącznikach dostępnych pod adresem http://pg.gda.pl/info/mech/studenci/dyplomowanie/tematy-prac-dyplomowych/ znajdują się zaproponowane tematy z podziałem na stopień i rodzaj studiów oraz specjalności wraz z informacją o Katedrze dyplomującej.

W sprawie poznania szczegółów wybranego przez siebie tematu, w tym możliwości jego modyfikacji, należy zgłosić się do opiekuna proponującego temat. Chęć realizacji tematu pracy dyplomowej studenci powinni zgłosić do osób wyznaczonych w Katedrze do zbierania takich zgłoszeń (Katedra EiAP: dr inż. Miłosz Michalski oraz dr inż. Michał Klugmann – podział kompetencji znajduje się przy listach proponowanych tematów; Katedra IMiS: Sekretariat; Katedra KMiP: opiekunowie prac; Katedra MiM: Sekretariat; Katedra TMiAP: Sekretariat). W przypadku zgłoszenia się większej liczby studentów do realizacji tematu, niż przewiduje opiekun pracy, konieczny jest wybór studentów zgodnie z zasadami przyjętymi przez Katedrę/Zakład. Po uzyskaniu przydziału tematu opiekun pracy sporządza kartę z tematem i zakresem pracy zgodnie ze wzorcem dostępnym w Wydziałowym Regulaminie Dyplomowania (http://pg.gda.pl/info/mech/studenci/dyplomowanie/zasady-dyplomowania/). Jednocześnie chciałbym wyjaśnić, że liczba proponowanych tematów na studiach stacjonarnych jest większa niż liczba przewidzianych do realizacji w poszczególnych Katedrach, opiekunowie prac przyjmują ograniczoną liczbę dyplomantów ustaloną z Kierownikami Katedr/Zakładów. Przygotowane zestawienie tematów projektów dyplomowych inżynierskich nie zawiera propozycji dla studiów niestacjonarnych kierunku MiBM, takie propozycje zostaną udostępnione studentom w Sekretariatach Katedr (Katedra EiAP: 11 studentów; Katedra KMiP: 11 studentów; Katedra MiM: 9 studentów; Katedra TMiAP: 12 studentów).

Na tym etapie nadal istnieje możliwość realizacji tematu projektu zaproponowanego przez studenta. W takim przypadku student powinien wybrać jeden z tematów z puli dostępnych oraz uzyskać jego przydział a następnie uzgodnić z promotorem zmianę tematu.

Przydział tematów oraz wydanie kart tematów podpisanych przez studenta, opiekuna pracy oraz Kierownika Katedry/Zakładu powinien zostać zakończony do dnia 30.04.2014. W przypadku realizowanych projektów zespołowych, na jednej karcie powinny widnieć nazwiska wszystkich współautorów oraz ich podpisy.

 

                       Z wyrazami szacunku

                       Dr hab. inż. J. Kropiwnicki

                                                                                  Prodziekan ds. Kształcenia

Czytaj więcej...

Oferta pracy – EMEAWORKS

Mechanical Engineer

Czytaj więcej...

Oferta pracy – Beckmann Volmer Mechanical Engineering Sp. z o. o.

Specjalisty ds. Eksportu

Czytaj więcej...

Program Stypendialny Grupy GPEC

gpec-stypendia-banner-487x297-02

Czytaj więcej...

Programowanie współbieżne projekt dla Mechatroniki 2 stopnia sem 1

Zajęcia z Programowanie współbieżne projekt dla mechatroniki 2 stopnia sem 1 zostały przesunięte z piątku 17-19 do sali 200A w piątek 13-15.

Czytaj więcej...

XII Konferencja TON2014

- 31.03.2014 termin nadsyłania zgłoszeń

- 15.04.2014 termin akceptacji zgłoszonych tematów

 

17-19 stycznia - XXXVII Zjazd Forum Uczelni Technicznych

30 kwietnia - konferencja eTechnologie w Kształceniu Inżynierów (e-Technologies in Engineering Education). Więcej informacji o konferencji.

17-18 czerwca - XII Konferencja "Technologia Obróbki przez Nagniatanie - TON'14". Więcej informacji o konferencjiZgłoszenie wstępne oraz Instrukcja dla autorów

1-5 lipca - Międzynarodowa Konferencja "OPTO-Meeting for Young Researchers & SPIE Student Chapter Meeting 2014"

wrzesień - XIX Międzynarodowe Seminarium Metrologów i XLVI Międzyuczelniana Konferencja Metrologów na Politechnice Gdańskiej

15 września - 30 października - Wystawa plenerowa "Nauka gdańska - nie tylko Heweliusz"

Czytaj więcej...

Systemy mechatroniczne II stopnia stacjonarne

Zajęcia wykładowe "Programowanie Współbieżne" w godzinach 15-16 z dr inż. Jarosławem Kuchtą odbędą się jednorazowo w piątek 9-10 w sali 200A. W dniu 18.03.2014 wykład się nie odbędzie.

Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej...

MiBM sem 6 specjalność UCPiAP – Technika chłodnicza

Zajęcia laboratoryjne zostały wstępnie wpisane w środę i zaczynają się od 26.03.2014. Więcej szczegółów zostanie przekazanych na wykładzie.

Czytaj więcej...

Godziny dziekańskie na Dni Otwarte PG

W dniu 19.03.2014r. w godzinach 10.00 - 14.00 wprowadza się godziny dziekańskie. We wskazanym terminie zaplanowane zostały warsztaty w laboratoriach WM, wykłady i spotkania z przyszłymi kandydatami w ramach Dni Otwartych PG.

Czytaj więcej...

Następna strona
 • Sierpień 2019
  P W Ś C P S N
  « mar    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031